Листопад - 2016

Захiд до Дня пам’ятi жертв голодомору


У Вiйськово-морському лiцеi вiдбувся захiд до Дня пам’ятi жертв голодомору, який пiдготувала завiдуюча клубом Анастасiя Куриленко при участi лiцеicтiв.

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНУ

До Дня Гідності і Свободи у Військово-морському ліцею виставка-інсталяція


До Дня Гідності і Свободи, бібліотекарі Військово-морського ліцею Ірина Павліщева і Світлана Селезько, організували виставку -інсталяцію “Завжди пам”ятай , що ти украінець”. Виставка створена із книг у вигляді малого герба Украіни-тризуба. Інсталяція складається з підручників украінськоі мови та правознавства , тому що становлення людини ,як громадянина Украіни , починається зі знання украінськоі мови та з прав людини. До виставки увійшли книги з історіі, сучасності та боротьби за незалежність Украіни.

Головний тренер збірноі Украіни Андрій Шевченко у Військово-морському ліцеї


До Військово-морського ліцею завітав украінський футболіст Андрій Шевченко, який грав на позиціі нападаючого. Кращий бомбардир в історіі збірноі Украіни. З 15 липня 2015 року-головний тренер збірноі Украіни. Володар Золотого м’яча з 2004 року. Вихованці ліцею ще з самого ранку готувалися до зустрічі зі своім фанатом: прасували форму, начищали взуття, бляхи.

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНУ


http://www.example.com/sitemap1.xml.gz 2004-10-01T18:23:17+00:00 http://www.example.com/sitemap2.xml.gz 2005-01-01