Запрошуємо на навчання
9. лип. 2024,
Немає коментарів
![На зображенні може бути: 3 людини та люди навчаються](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/450542853_971525458107908_787550670668373586_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=OQKU6TIBrcMQ7kNvgE1C79b&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AYC3ZeCnJ2OvO7bYIaD8ZLdyZP7CLwcX8a5rbuGDryhGoA&oe=66941E29)
Завдяки Збройним Силам України , які відбивають ворожий наступ, наша молодь має можливість вчитися. Військово-морський ліцей імені віце – адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО продовжив термін прийому вступних документів: юнаків і дівчат до 10 класу і додатковий набір юнаків до 11 класу. Ліцей дає змогу отримати освіту військового профілю для осіб з 15 років одночасно із здобуттям профільної середньої освіти.
Навчання в ліцеї для всіх дітей - БЕЗКОШТОВНЕ!
Пільги при вступі мають діти, чиї батьки загинули при виконанні службових обов’язків, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти військовослужбовців та інших визначених категорій.
Комісія з прийому справ працює з 09:00 до 17:00 у робочі дні без перерви на обід (крім неділі).
Документи до приймальної комісії подаються батьками (вступником) особисто або поштою зручним для Вас способом:
“Укрпошта” – Військово-морський ліцей, вул. Фонтанська дорога, 14, м. Одеса, 65021;
“Нова Пошта” відділення №18 – Військово-морський ліцей, вул. Фонтанська дорога, 14, м. Одеса (адресна доставка); контактні телефони:
0502955435, 0931594226
або доставити особисто за тією ж адресою.
Час і місце проведення вступних іспитів буде повідомлено додатково. Слідкуйте за інформацією на сайтах.
Правила прийому та іншу інформацію для вступників можете переглянути на офіційному сайті ліцею за посиланням: http://vml.mozello.com
/http://vml.org.ua/, та сhttps://www.facebook.com/Військово-морський-ліцей-4ю40261886180816/ей-440261886180816/
З Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!⚓
7. лип. 2024,
Немає коментарів
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/450048520_970784728181981_8703247609677534883_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=lEVZXVmEf1EQ7kNvgGzYbrR&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AYC5M3jHPPZwq7xMCg3vGD2HHas1SiGqKv204NM0rl2KLA&oe=669424B6)
Українські ВОЇНИ — міць і сила! Духом патріотизму, високою професійною підготовкою, нескореністю та єдністю надихають весь світ!
Наші ВОЇНИ захищають Батьківщину ціною свого життя на землі, в небі та на морі.
Сьогодні День Військово-Морських Сил Збройних Сил України!![⚓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/2693.png)
![⚓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/2693.png)
З нагоди професійного свята щиро вітаю матросів, старшин, офіцерів, працівників Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО. Також вітаю усіх ліцейських друзів, які з 2014 року надавали посильну допомогу в становленні навчального закладу і тих, хто зараз є небайдужим до життя ліцею.
Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди та любові, світлої надії і душевної теплоти, перемог над проблемами, міцного та надійного тилу, Божого благословення.
Військово-Морським силам Збройних Сил України — могутності, незламної впевненості і твердої віри на шляху до нашої Перемоги!
Захоплюємося героїзмом морських піхотинців, пишаємося відвагою пілотів морської авіації, надихаємося майстерністю берегових ракетників, які вправно нищать корабельний склад ворога.
Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за Україну. Завжди пам’ятатимемо їх подвиг.
Чекаємо повернення з полону всіх військових моряків та захисників України! Ще замайорять жовто-блакитні прапори на кораблях у бухтах українського Севастополя, Маріуполя, Керчі...
Всім Героям Слава!
Слава Україні
З найщирішими вітаннями начальник Військово морського ліцею імені віце-адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО
капітан 1 рангу Віктор ШМИГАНОВСЬКИЙ
Назавжди в строю! Назавжди – 19!
5. лип. 2024,
Немає коментарів
![449999379_969165398343914_5948418751418826989_n.jpg](https://site-728533.mozfiles.com/files/728533/449999379_969165398343914_5948418751418826989_n.jpg)
…Хрестик у долоні,
На устах молитва,
Смерті слід на скроні
Залишила битва...
Назавжди в строю! Назавжди – 19!
В бою з російськими окупантами, рятуючи життя пораненого побратима, загинув випускник нашого ліцею 2022 року Дмитро КІССА.
Дружелюбний юнак, який зазнав багато біди з дитинства, але не втратив найбільшого Божого дару в серці – любові до людей і світу. Тягнувся до всього світлого, любив історію і прагнув її пізнати - правдиву, складну. Кредо : Якщо взявся щось робити - йди до кінця.
Невимовно боляче прийняти, що гине молодий цвіт нації.
Висловлюємо щирі співчуття сестрі, яка виховала справжнього сина України.
Світла пам’ять тобі, Герою і теплих Божих обіймів!
Сумуємо, любимо і пам’ятаємо
З Днем Конституції України!
28. чер. 2024,
Немає коментарів
Основний закон Конституції нагадує нам, що кожен громадянин має право на гідне життя, свободу слова та вільний розвиток. Зараз українці виконують найголовніший обов'язок, визначений Конституцією. Ми всією нацією стали на захист рідної землі – вільна країна народжується на полі бою!
Бажаємо усім друзям ліцейської родини впевненості, сил, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України! Оберігаймо її, як і нашу незалежність.
Вічна слава Героям, які мужньо захищали кордони нашої землі
Слава Україні!
Героям Слава!
З найтеплішими побажаннями командування і особовий склад Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО.
З Днем кримськотатарського Прапора!
26. чер. 2024,
Немає коментарів
![449026196_964090925518028_4745120348884208959_n.jpg](https://site-728533.mozfiles.com/files/728533/449026196_964090925518028_4745120348884208959_n.jpg)
Нині цей стяг є символом боротьби за права корінного народу Криму, символом звільнення півострова від російської окупації та одним із символів відновлення територіальної цілісності України
Два прапора - єдина країна!
Тільки в єдності наша сила!
Разом до Перемоги
Дякуємо нашим латвійським друзям - Kopā uzvarēsım! 🇺🇦 ✊ 🇱🇻
23. чер. 2024,
Немає коментарів
Дякуємо нашим латвійським друзям за те, що в часи, коли твориться майбутнє української нації і Збройні Сили України мужньо відстоюють кожний клаптик рідної землі, Ви залишаєтеся нашою надійною опорою!
Мужність творить переможців, а єдність творить непереможних.
Разом - ми точно ПЕРЕМОЖЕМО!
Kopā uzvarēsım!
Практика ліцеїстів в Латвії: незабутні враження та нові навички
19. чер. 2024,
Немає коментарів
Ліцеїстам Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО випала чудова нагода пройти вперше практичне навчання в Латвії на базі тренувального центру в місті Лієпая.
Відбулася ціла урочиста церемонія зустрічі на базі латвійського флоту на якій були присутні також представники Посольства України в Латвії: Посол Анатолій КУЦЕВОЛ та Перший секретар Леонід ГРЕБЕННИК. Голова фонду сприяння ветеранам Збройних сил Латвії, екс-командувач ЗС Латвії генерал-лейтенант Раймондс ГРАУБЕ разом з офіцерами ВМС Латвії особисто привітали наших ліцеїстів. Без подарунків не обійшлося).
За час практики ліцеїсти пройшли навчання у дайвінговій школі, де майбутні моряки мали змогу зануритись у гідрокостюмах з аквалангом на глибину 5 метрів. Незабутні виходи в море на військовому кораблі, де кожен ліцеїст спробував себе в ролі рульового, провівши корабель по заданому маршруту. Хлопці і дівчата навчилися управляти рятувальним катером, опанували азбуку Морзе, вивчили морські сигнальні прапори і, як за допомогою прапорів скласти слова чи фрази. Складали "Все буде Україна", "Україна переможе", «Військово-морський ліцей». Кожен день практики був наповнений неймовірними емоціями, необхідними знаннями, потрібними навичками, неоціненним досвідом і гордістю за те, що подолали певні психологічні бар'єри. А ще були незабутні прогулянки по набережній Балтійського моря, по красивих вулицях Лієпаї зі стародавніми будівлями, особливим колоритом та запаморочливими краєвидами. Ліцеїсти відвідали величні костели з органною музикою і помолилися за Україну! Швидко добігли дні до завершення навчальної практики в гостинній країні, де зустрічають, як рідних і діляться не тільки знаннями та досвідом, але й теплом своєї душі і любов’ю до України.
Всі ліцеїсти отримали відзнаки і пам’ятні подарунки. В свою чергу, вихованці ліцею привезли ліцейські подарунки – частинку української душі. По дорозі з Латвії, заїхали до Військової академії міста Риги, де генерал-лейтенант Раймондс ГРАУБЕ приязно зустрів українських дітей і супроводив їх у Ризький замок – резиденцію президента Латвії.
Від душі дякуємо латвійським друзям за добрий і корисний час для наших вихованців, за чуйність і терпіння під час навчання і практики, за підтримку і допомогу Україні, за надання всебічної допомоги процесу підготовки майбутньої еліти – офіцерів Збройних сил України. Kopā uzvarēsim!
Щиро дякуємо за постійну допомогу нашому ліцею і організацію поїздки ліцеїстів до Латвії заступниці Голови Верховної Ради України Олені КОНДРАТЮК і Раднику з міжнародних питань заступниці Голови Верховної Ради України Олександру МІЩЕНКУ.
Тільки в єдності наша Перемога![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Майбутні моряки здолали шторми війни: ліцеїсти опанували морську науку та отримали заряд натхнення від героїв!
13. чер. 2024,
Немає коментарів
Навчальний рік позаду ... непростий, із тривогами та загрозами, але з вірою у Перемогу та у світле майбутнє для України!Днями у ліцеїстів відбулася морська навчальна практика, під час якої хлопці та дівчата опанували техніку та правила
поведінки в шлюпці під час веслування, дії за командами,керування та маневрування шлюпкою. Ліцеїсти здобули знання для майбутньої служби на флоті, ще більше здружилися, відчули командний дух та прагнення до перемоги. Всі команди продемонстрували добру техніку веслування з ефективним результатом»,- ділиться учитель з морської підготовки Олександр ПАВЛІЩЕВ.
І повеслували, і отримали велике задоволення…майбутні моряки).
Фіналом практики став спільний навчальний похід з інструкторами реабілітаційного центру благодійного фонду “Україна - це ми” та відокремленого підрозділу громадської організації “Федерація морських багатоборств України” в Одеській області. Мета організацій - допомога військовим та цивільним особам, які постраждали в зоні конфлікту .
Щиро дякуємо за добрий час і допомогу всім, хто був поруч! Ваше дружнє плече - безцінне!
Під час навчального походу, за смачним обідом на свіжому повітрі, хлопці та дівчата мали змогу поспілкуватися безпосередньо з учасниками бойових дій - ветеранами російсько-української війни.
Сьогодні дитинство наших дітей, зранене сигналами тривог… Дитинство, в якому багато болю й втрат. Дякуємо Вам, Воїни, що відстоюєте для українських дітей право на щасливе дитинство і гідне доросле життя.
Перемоги нашій Україні!
Останній дзвінок у воєнний час: випускники ліцею ступити у доросле життя з мужністю та вірою у Перемогу!
4. чер. 2024,
Немає коментарів
Останні кроки дитинства випускників ліцею і перший крок у доросле життя.
Цей випуск особливий! 2022 рік – широкомасштабне вторгнення росії в Україну. Війна…Особовому складу ліцею довелось змінити декілька міст, перебуваючи у підвалах – бомбосховищах, та знову повернутися в Одесу. Але, ні ракетні обстріли, ні постійне перебування в укритті не зламали і не змінили бажання ліцеїстів бути військовими.
Ось вони, змужнілі та красиві - надійне майбутнє України.
Теплі слова привітання та мудрі слова настанови командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Олексія НЕЇЖПАПИ запам’ятаються ліцеїстам назавжди. На останній дзвінок до випускників завітали заступниця Голови Верховної Ради України Олена КОНДРАТЮК і Радник з міжнародних питань заступниці Голови Верховної Ради України Олександр МІЩЕНКО. Дякуємо пані Олені і пану Олександру за потужну допомогу нашому ліцею. Цінність добра лежить не на поверхні, а в глибинах людських душ. Душа цих людей безмежна у своїй доброті і любові до України. Справжні друзі ліцею завжди знайдуть час, щоб в такий день бути присутнім в ліцейській родині. Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський давній друг ліцею і його підтримка та допомога завжди є своєчасна і вкрай необхідна. Цінуємо!
Також на заході були гості з місцевих органів влади та самоврядування, друзі ліцею і наш випускник. Саша мужній і гідний Захисник нашої країни. Дякуємо тобі, наш Воїне! Хвилиною мовчання вшанували всіх захисників України, які віддали своє життя у війні з росією, серед яких є і наші випускники. Пам’ятаємо кожного!
У добрий час, у світлу путь-дорогу благословили випускників духівники Олександр СМЕРЕЧИНСЬКИЙ і Василь ВИРОЗУБ. З Богом іти завжди легше. У виконанні військового оркестру пролунали патріотичні пісні та танцювальні номери.
Ніжний вальс, який підготувала Анастасія ГУРШ-ПОПРОЦЬКА, вручення атестатів зрілості і останній хвилюючий дзвінок.
І як годиться, перед довгою дорогою в доросле життя, мати благословила свого сина і всіх випускників короваєм.
Поклін теплоті рук твоїх, нене!
Дорогі наші випускники! Ми вдячні вам за час, який ви провели разом з нами. Віримо в кожного із вас. Фундамент вашого світогляду, патріотизму, людських цінностей і духовності закладений справжніми фахівцями своєї справи, які в 2014 році не зрадили присязі і не зрадили Батьківщині. Надіємося, що наш ліцей залишиться в пам’яті назавжди, як символ надійності, затишку і тепла. Нехай Ваш життєвий шлях наповнюється новими злетами й досягненнями, будьте справжніми і чесними, любіть свою землю, свою матір і будьте щасливими у вільній і мирній Україні.
Перемоги вам в усіх життєвих іспитах і Перемоги Україні
Випускники Військово-морського ліцею готові до нових викликів: 14-й випуск мужньо ступив у життя!
2. чер. 2024,
Немає коментарів
Останній дзвоник пролунав сьогодні для випускників Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного
В Одесі проведено урочисту церемонію вручення ліцеїстам 11-го класу свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти та знаків про закінчення Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного. Це чотирнадцятий за рахунком випуск. Цього року стіни ліцею покинули ті юнаки і дівчата, які обрали для себе військову кар'єру у надскладний для нашої країни 2022 рік.
Свідоцтва про освіту, нагрудні знаки та інші нагороди, здобуті вихованцями під час навчання, ліцеїстам вручили командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Олексій Неїжпапа, заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, інші поважні гості, запрошені на свято.
- Більшість з вас обрали для себе продовжувати освіту у вищих військових навчальних закладах України. Пишаюсь вами, адже це вибір справжніх захисників і захисниць Батьківщини, пишаюсь вашими батьками та колективом ліцею, які зуміли виховати гідних громадян нашої країни, - звертаючись до присутніх, наголосив віце-адмірал Олексій Неїжпапа.
Командувач зазначив, що через 4-5 років, після здобуття вищої освіти, усіх сьогоднішніх випускників будуть раді вітати в лавах Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Адже у складі національного флоту служать не лише військові моряки, а й морські піхотинці, артилеристи, зв'язківці, льотчики та інші фахівці.
- Вже за кілька років наші ВМС будуть зовсім іншими, ніж вони були в 2014 чи 2021 році. У нас буде два корвети, п'ять протимінних та багато інших нових, сучасних, озброєних кораблів, які будує наша держава і з якими допомагають наші партнери. Я щиро сподіваюся, що вашим завданням після навчання у військових вишах буде лише зміцнення і розвиток Збройних Сил України, щоб жоден ворог навіть погляд не смів підняти в наш бік, - підкреслив командувач ВМС ЗС України.
Також ліцеїстів з важливою подією в їх житті привітали заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, представники місцевих органів влади та самоврядування, друзі ліцею, батьки випускників.
Від імені одинадцятикласників віце-головний старшина Назар подякував усьому колективу Військово-морського ліцею за терпіння і витримку, знання і навики, досвід і турботу, та пообіцяв гідно презентувати статус випускника цього закладу під час подальшого навчання та служби.
Найбільш зворушливим моментом церемонії став випускний вальс ліцеїстів. А у фіналі усі присутні змогли насолодитися запальним музичним привітанням від оркестру Військової академії (м. Одеса).
Зазначимо, що більшість цьогорічних випускників Військово-морського ліцею уже визначилися зі своїм майбутнім. Близько 90 відсотків з них, в тому числі й 13 дівчат, планують вступати до навчальних закладів сектору безпеки та оборони України. Значна частина обрала для себе навчання у Інституті Військово-морських сил Національного університету "Одеська морська академія".
Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України
Профорієнтаційний тур ліцеїстів у Вінниці: вихованці нашого ліцею діляться досвідом з учнями шкіл за підтримки Благодійного фонду «Колесо підтримки»
31. тра. 2024,
Немає коментарів
За сприяння Благодійного фонду «Колесо підтримки», директором якого є Ігор Любовський , вихованцями нашого ліцею було проведено профорієнтаційну роботу у школах м.Вінниці.
На чолі з вихователем ліцею Олександром ГОНЧАРОВИМ ліцеїсти Богдан і Максим відвідали ряд вінницьких шкіл, в яких розповіли учням 9–го класу про наш навчальний заклад і перспективи після його закінчення. Хлопці демонстрували відеоролики, слайди і відповідали на всі питання, які виникали в присутніх. Богдану і Максиму вдалося налагодити чудову комунікацію з хлопцями і дівчатами, адже ще вчора ці ліцеїсти теж сиділи за шкільними партами. Feedback був потужний. Цей час був проведений з великою користю для учнів, які з вуст фактично своїх ровесників почули, що таке військова справа, наскільки вона важлива в сьогоденні, побачили мотивованих для захисту Вітчизни юнаків. Зрозуміли і відчули головне -- двері ліцею завжди відчинені для справжніх, патріотичних і впевнених хлопців та дівчат.
За час перебування у місті Вінниці ліцеїсти відвідали також дитячо - юнацьку спортивну школу. Юні спортсмени наввипередки розповідали Максиму та Богдану про свої захоплення і досягнення, адже в гостях такі круті хлопці – ліцеїсти! Задоволення отримали всі.
Культурне дозвілля, яке організував Фонд, наші вихованці провели на славу. На гойдалках підіймалися до хмар)…наліталися. Козаки на волі)!
Дякуємо Ігорю ЛЮБОВСЬКОМУ і всій команді Фонду за організацію профорієнтаційної роботи у школах, за щиру гостинність – ХЛІБ і СІЛЬ та за добрий час, який Ви подарували нашим вихованцям.
Тільки в єдності ми непереможні!
Разом ми точно ПЕРЕМОЖЕМО!
Майбутні офіцери: Як знання англійської за стандартами НАТО відкриває нові горизонти для ліцеїстів
24. тра. 2024,
Немає коментарів
Знання однієї мови дозволяє вам увійти в коридор життя,
двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі.
(Франк Сміт)
Володіння іноземною мовою відкриває нові горизонти для вихованців ліцею – майбутніх офіцерів, тому що сучасний офіцер ВМС України повинен володіти англійською мовою на рівні стандартів НАТО. Особливо нині, коли Україна прямує до членства в Євросоюзі та НАТО.
Як відомо, наш ліцей був першим навчальним закладом загальної середньої освіти в Україні, де з 2017 року проводять курс підготовки до тестування для визначення рівня знання англійської мови за стандартами НАТО.
Днями ліцеїсти успішно пройшли тестування на визначення рівня володіння англійською мовою СМР під проводом викладача Тетяни ВЕТЛИНСЬКОЇ. Мовне тестування проводилося у межах стандартизованих мовленнєвих рівнів (СМР), що відповідають рівням мовленнєвої компетентності за мовним стандартом НАТО STANAG 6001.
Успіхів і удачі нашому чудовому майбутньому!
Швидшої Перемоги Україні
З Днем Морської Піхоти!
23. тра. 2024,
Немає коментарів
У День Морської Піхоти вітаємо мужніх і вірних морських піхотинців України! Вітаємо наших випускників ліцею, які вибрали нелегкий, але гідний шлях доблесного Воїна – морського піхотинця! Від душі зичимо міцного бойового духу, удачі в бою, надійного плеча побратима і нехай береже Вас Господь!
Дякуємо Вам за вірність, мужність та любов до своєї країни.
Завжди повертайтесь живими!
З глибокою повагою згадуємо відважних Захисників Маріуполя, які героїчно обороняли фортецю в оточенні ворога.
Честь і Слава, мужні сини і доньки України!
Схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав свої життя за свободу України. Зі смутком в душі та з безмежною любов’ю в серці молимося за наших випускників – Героїв, які зараз в небесному війську обіймають своїми крилами небо УКРАЇНИ.
Сергій ШАБАНОВ, Павло МІЛЕВИЧ, Денис ЗАДЕРЕЙ Не забудемо!
Чекаємо з полону всіх Захисників України!
Перемоги нам всім над російським окупантом!
Слава морській піхоті України!
Слава Україні!
З шаною і найщирішими привітаннями командування і особовий склад ліцею.
«Як умру, то поховайте мене на могилі серед степу широкого на Вкраїні милій…»
22. тра. 2024,
Немає коментарів
«Як умру, то поховайте мене на могилі серед степу широкого на Вкраїні милій…»
Тарас ШЕВЧЕНКО
22 травня 1861 року на Чернечій горі під Каневом відбулось перепоховання Тараса ШЕВЧЕНКА, адже у своєму заповіті Великий Кобзар бажав, аби його поховали на Батьківщині, тому за першої можливості останню волю Тараса Григоровича виконали.
"Заздрю українцям - маєте ШЕВЧЕНКА. Це геній не тільки України. Це велет, титан людської мислі, поет всеосяжний. Месія, що належить світові. Разом із ШЕВЧЕНКОМ, з його словом ви, українці, безсмертні".
( 2011 рік генсек ООН - бірманець У Тану)
Разом із ліцеїстами маємо можливість зануритися в творчість відомого Кобзаря, наповнитися його силою, духом борця за Україну
Вшануймо пам'ять Тараса ШЕВЧЕНКА
Переможного миру нам усім! Волі та непохитної віри в Україну, як заповідав Тарас Григорович!
Пісня у виконанні
Владислава ВЕТЛИНСЬКОГО.
Майстер-клас для англомовних християнських аніматорів (ШАХА) у Заздрості💙💛
21. тра. 2024,
Немає коментарів
17-19 травня ліцеїсти Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО відвідали десятий майстер-клас для англомовних християнських аніматорів (ШАХА) у Заздрості
Протягом трьох днів діти отримували безцінний досвід та неповторні враження, адже лекції та дискусійні панелі проходили під супроводом носія англійської мови — лектора отця - доктора Мартина ХОМІВА. Ліцеїсти були занурені у англомовне середовище, удосконалювали навички аудіювання, говоріння та граматику.
Кожна сесія супроводжувалась різноманітними активностями та цікавими практичними завданнями (кросворди, гра «Крокодил», де діти показували та відгадували слова, повʼязані з темою майстер-класу, робота з дошкою, розмовні ігри тощо). Так, усі діти з цікавістю поринули у активну пізнавальну діяльність та засвоїли нові навички з максимальною ефективністю!
Тема 10-ої зустрічі носила символічну назву «Давид і Голіаф». О. ХОМІВ побудував семінари навколо історії перемоги Давида над Голіафом.
Давид ніс у своєму серці п’ять каменів, за словами доповідача, це символи чеснот Давида: віра, довіра, відвага, покора, хвала Господеві.
Тож ми актуалізували питання життєвих виборів (добро та зло, сила та слабкість, віра та зневірʼя, жорстокість та прощення). Це посприяло створенню дружньої атмосфери та теплих, довірливих стосунків між учасниками вишколу.
Також під час майстер-класу відбулась екскурсія Музейно-меморіальним комплексом «Рідна хата» Патріярха Йосифа СЛІПОГО. Пізнаючи життєвий шлях Йосифа СЛІПОГО, діти були вражені неймовірною силою, стійкістю його особистості та безумовною любовʼю до своєї країни та народу. Він усім серцем вірив в Україну та прагнув, щоб українська нація процвітала новими знаннями. Дякуємо пані Дані за цікаву, пізнавальну екскурсію і таку щиру відданість своїй справі!
Висловлюємо щиру подяку за організацію Релігійному Товариству українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А) за медійної підтримки Патріяршої комісії у справах молоді. Окрему подяку висловлюємо Ірині ІВАНКОВИЧ за регулярну підтримку та опіку над вихованцями нашого ліцею
Головним координатором ШАХА в Україні є викладачка англійської мови Військово-морського ліцею ім. віце-адмірала Володимира Безкоровайного м. Одеси — Тетяна ВЕТЛИНСЬКА. Також участь в організації практичних занять, активностей, технічного забезпечення взяли викладачі ліцею Діана ОСТАПОВА та Марина АТРОХОВА.
За словами Директорки ШАХА Ірини ІВАНКОВИЧ, «Попри жорстокі умови війни, наша молодь не втрачає бажання служити і плекати християнські цінності. Тема ювілейного, десятого майстер-класу, вимовно символічна: перемога завжди за тим, хто твердо стоїть на фундаменті віри і справедливості».
Щиро дякуємо за новий досвід! До нових зустрічей та можливостей!
18. тра. 2024,
Немає коментарів
Від душі вітаємо наших резервістів, які проявили відвагу, героїзм, стійкість та безмежну любов до своєї землі під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Дорогі наші Захисники, бажаємо Вам здоров'я, незламного духу, надійного плеча побратима, янгола-охоронця на всіх Ваших життєвих дорогах та твердої віри в Перемогу над ворогом.
Дай Боже кожному Воїну зустріти новий світанок!
Світла пам’ять Героям, які віддали своє життя у війні з окупантом.
З шаною і щирими привітаннями командування і особовий склад Військово – морського ліцею імені віце – адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО.
День боротьби за права та пам'яті жертв депортації Кримськотатарського народу 💔
18. тра. 2024,
Немає коментарів
Сьогодні ми відзначаємо День боротьби за права та пам'яті жертв депортації Кримськотатарського народу
Біль Кримськотатарського народу - наш спільний біль.
Кримські татари пліч-о-пліч з українцями захищають українську землю від російського окупанта.
Віримо, що Україна буде вільною і киримли повноправно будуть господарювати на своїй історичній території.
Слава нескореному Кримськотатарському народу !
Слава нескореному Українському народу!
Слава Україні
Разом до ПЕРЕМОГИ
Вишита сорочка – щит мого народу!
16. тра. 2024,
Немає коментарів
...Вишита сорочка – щит мого народу,
Знає син і дочка :
З нами сила роду!...
День Вишиванки - це день, коли ми стверджуємо, що ми були, є і будемо у цьому світі! Сьогодні, одягаючи вишиванку, висловлюємо гордість за свою країну, за мужніх Воїнів України, за незламний український народ! Вишиванка стала символом української сили, нескореності, безмежної любові до своєї землі, до свого роду, символом, який єднає націю!
Вітаємо справжніх українців у всіх куточках світу з Днем Вишиванки! Хай вишиті ніжними і вмілими руками жінок візерунки дарують здоров'я та щастя, любов та віру, міць та впевненість у майбутньому, захист від ворога та нашу спільну Перемогу.
Дякуємо Збройним Силам України , що можемо сьогодні одягнути вишиванку
З найщирішими вітаннями командування і особовий склад ліцею імені віце - адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО.
З Днем Вишиванки!✨
16. тра. 2024,
Немає коментарів
Нехай наше життя буде
вишите кольорами МИРУ, РАДОСТІ, ДОБРА і ЛЮБОВІ
Пам'ятаймо про свій рід і своє коріння!
ПЕРЕМОГИ тобі, рідна ненько - Україно
Вітання від ліцеїстів Військово - морського ліцею імені віце - адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО.