Листопад - 2017

Зустріч ліцеїстів з Героєм України Володимиром ЖЕМЧУГОВИМ

“Забудеш рідний край — тобі твій корінь всохне.”
(П.Тичина)
Людина без коріння — людина без душі. Кажуть, що ніхто душу не бачить, але всі її відчувають… А от ліцеїстам і всьому особовому складу Військово-морського ліцею сьогодні вдалося відчути душу Людини з великої літери – Героя України ЖЕМЧУГОВА Володимира Павловича. Душу, яка вся в шрамах, але з дивовижними чеснотами любові, честі, віри і совісті. Володимир Жемчугов – це людина, що землю українську любить більше за власне життя. Сміливий, рішучий…він не боїться ворога навіть там, звідки, здається, виходу не має…полон. Важко поранений, в очах непробудна ніч, тисячі осколків у всьому тілі …невитримна біль і пістолет у виска…невже у пеклі? Гірше пекла… в полоні у “брата” і боротьба на межі неможливого. Вистояв, не впав на коліна…незламний. Надзвичайна сила волі, мужність, стійкість, надлюдська витримка мордувань.

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНУ

Телеміст на тему: “Революція Гідності та Свободи…”

« Шлях звільнення кожної нації від поневолення
густо кропиться кров’ю ворожою і своєю».
Симон Петлюра

Двері Військово-морського ліцею завжди відчинені для ліцеїстів всіх років випуску і тому в ліцеї часто є гості.
А сьогодні особливий день, адже до ліцею завітали ліцеїсти, які вже будучи курсантами вишу, під час окупації Криму російськими військами, заспівали Гімн України в Севастополі, коли окупанти піднімали прапор росії. Вони з честю проявили свій патріотизм навіть тоді, коли українські офіцери зрадили свою Батьківщину. Жива легенда для теперішніх ліцеїстів і приклад вияву людської гідності і офіцерської честі. Тeпeр вжe офіцeри і командири катeрів…гордість ліцeю. Тепла і радушна зустріч ліцеїстів (курсантів інституту ВМСУ) з командиром взводу капітаном 3 рангу Святославом Ветлинським …”батьком” 4 взводу 2015 року випуску і звичайно зі всім особовим складом ліцею.

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНУ

Екскурсія ліцеїстів до гетьманської столиці-міста Чигирин

 18-19 листопада ліцеїсти Військово-морського ліцею здійснили цікаву, наповнену яскравими враженнями, екскурсію до старовинної гетьманської столиці – міста Чигирин. Поїздка була незвичайна ще й тому, що зустрічали, приймали ліцеїстів на ночівлю і показали всі переваги свого навчального закладу військовослужбовці Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНУ


http://www.example.com/sitemap1.xml.gz 2004-10-01T18:23:17+00:00 http://www.example.com/sitemap2.xml.gz 2005-01-01